» Zaujímavosť – už 70% zákazníkov využíva elektronickú faktúru

„Operátor O2 pre Živé.sk spresnil, že aktuálne má elektronickú faktúru cez 70% zákazníkov. Orange v minulých dňoch uviedol, že ju má aktívnu cez 75%, v Telekome je to necelých 60% klientov. 4ka zatiaľ fakturované služby nemá a aktuálne nevedno, kedy prídu. Žiadny z konkurentov neplánuje príplatok za nedigitálne správanie ako O2.“

Ako vidíte, elektronické faktúry vedia ušetriť značné čiastky nielen telekomunikačným operátorom ale aj tým, ktorí vystavujú jednu či päť faktúr denne. Ušetrené náklady na papier, toner a obálky sú len zlomok toho, čo viete ušetriť na poštovnom a čase státia v rade na pošte, kedže vieme, že aj Vám ak príde eFaktúra, väčšinou si ju do účtovníctva vytlačíte.

Zo skúseností našich klientov, ktorí vystavia už od jednej faktúry denne vieme, že im zavedenie elektronických faktúr zjednodušilo a zrýchlilo prácu. Dokonca eFaktúry už preferuje väčšina klientov, nakoľko stačí mať elektronický podpis a účtovný softwér, ktorý ePodpisovanie podporuje.

Pre tých, ktorí taký softwér nemajú, máme Disig pdfSigner na jednotlivé, hromadné či automatické podpisovanie .pdfiek samozrejme aj s možnosťou ich automatického odoslania na email.

» Náš tip: Elektronický podpis viete využiť aj na elektronické podpísanie a zaslanie ponúk 🙂

K dispozícii máme tiež pre našich klientov okrem poradenstva o najvhodnejšom type elektronického podpisu aj napríklad vzor „Dohody o zasielaní elektronických faktúr“ a tiež množstvo užitočných skúseností z reálneho života – napríklad – ako sa vyhnúť sociálnemu inžinierstvu pri odosielaní a prijímaní eFaktúr.
 
Vyskúšajte eFakturáciu
 
Zdroj úvodnej citácie: https://zive.aktuality.sk/clanok/146927/mate-sim-s-o2-fer-na-fakturu-v-supliku-ak-neprejdete-na-digital-budete-platit-2-eurovy-poplatok/